Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Про безпеку в закладах оздоровлення дітей Полтавщини говорили в ефірі Суспільного

Про безпеку в закладах оздоровлення дітей Полтавщини говорили в ефірі Суспільного

18 травня в рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника Полтавщини “ЛТАВА” звітувала заступниця начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Наталія Шкоденко.

У якості експертів до студії були запрошені представники громадськості: Поліна Колганова, експертка із закупівель ГО “Інститут аналітики та адвокації” та журналістка видання “Коло” Ніна Король.

На запитання ведучої стосовно того, хто саме має право на відшкодування вартості путівок Наталія Шкоденко відповіла наступне:

“У нас декілька напрямків, одним із них є відшкодування частини вартості путівки і цим механізмом може скористатися будь-яка людина, незалежно від того чи є пільгова категорія. В першу чергу треба обрати дитячий заклад, дізнатися про наявне місце на конкретну зміну і отримати згоду керівництва. Далі необхідно звернутися до міської ради, РДА або сільської/селищної ради і подати необхідні документи. Після цього орган самоврядування приймає рішення про розмір фінансування. Гарантована сума відшкодування до 1 липня 1 860 грн, після – 1 944 грн”.

Щодо порушень правил пожежної безпеки та ігнорування цієї проблеми керівництвом деяких закладів минулого року представниця управління коментує так:

“В області діє обласний штаб з організації оздоровлення та відпочинку, він діє цілорічно. Підготовка до наступної оздоровчої кампанії розпочинається в жовтні-листопаді до наступного оздоровчого періоду… Вчора у нас відбулося засідання штабу, де всі служби, що контролюють дитячі заклади, доповідали про ті недоліки, які є наразі, але табори готуються до “прийомок”. На них зараз лежить велика відповідальність – зробити все, щоб табори відкрилися, виконати приписи та плани й завдання відповідних служб, виписані ще наприкінці 2017-го року”

Окрім цих питань в ефірі “Звітів Наживо” також говорили про  готовність таборів до прийому дітей, мережу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, пільги для окремих груп населення, можливість оздоровлення дітей поза межами Полтавщини, конкуренцію приватних та комунальних таборів, тощо.

Повний випуск програми «Звіти. Наживо» можна переглянути на нашому сайті – http://www.ltava.poltava.ua/zvity/4/