Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві гілки вибивають шибки багатоповерхівки

У Полтаві гілки вибивають шибки багатоповерхівки

Лізуть у вікна та вибивають шибки. У Полтаві мешканцям будинку на вулиці Ватутіна, 21/30 заважають гілки 15-річного дерева. Мешканці скаржаться: зверталися за допомогою до міського управління житлово-комунального господарства, але реакції від чиновників поки що не дочекалися. У ситуації розбиралася моя колега Анна Комар.

Гілки доростають до 5-го поверху. На 4-му поверсі лізуть у вікна кухні й балкону. А на 3-му поверсі вже декілька років як повибивало шибки.

Ці жінки проживають за адресою вулиця Ватутіна, 21/30 понад 15 років. Лідія Ваніна мешкає на четвертому поверсі.

 ЛІДІЯ ВАНІНА:  Я боюсь і потерпаю від того, що коли буревій, то тут ніби йде аеродинамічна труба. Страшний протяг. Шмагає по вікнах так, що я мотаюся туди-сюди, боюся, що повибиває.

Алла Рибалка, яка проживає двома поверхами нижче, каже: люди хотіли обрізати гілки самостійно.

АЛЛА РИБАЛКА: Нам чиновники сказали, что за это мы получим штраф.Нам чиновники сказали, що за це ми отримаємо штраф.

Підтримує сусідок і ось ця мешканка першого поверху.

Лайф: Ведь темно очень. Они не только затеняют, они вообще не пропускают свет.Ще й темно дуже. Вони не лише затіняють, вони взагалі не пропускають світло.

 Лідія Павлівна показує звернення до міського управління житлово-комунального господарства з проханням спиляти шість гілок.

ЛІДІЯ ВАНІНА: Зайшла в приймальний відділ. Кажу: «Я Вам принесла заяву про те, щоб спиляли з дерева». «Які, кажуть, проблеми, про що Ви говорите?!» «Як, кажу, які проблеми? Рік уже скоро мине!» «Не може такого бути!»

 Чому гілки на Ватутіна 21/30 досі не спиляли, телефоном пояснила чиновниця Дар’я Немашкова.

СНХ ДАР`Я НЕМАШКОВА: Майстер туди виїжджала. Там складність робіт полягає в тому, що треба заїжджати з боку управління статистики.  Треба заганяти вишку там на їхній території.

Попри це, пообіцяла чиновниця, зайві гілки за цією адресою цьогоріч спиляють.

 НЕМАШКОВА: Там будуть проведені роботи.  Я прекрасно розумію, але, розумієте, у нас одна бригада на все місто.  Звичайно, деякі адреси пізніше робляться, ніж хочеться заявникам.  Влітку? Може, і влітку.

Тапоки комунальники виконають свою обіцянку, вид з вікна кухні Лідії Ваніної залишиться таким.

ЛАЙФ  Он я що змогла, то пообламувала.