Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

«Укргазвидобування» розробило програму ремонту доріг

«Укргазвидобування»  розробило програму ремонту доріг

«Укргазвидобування» готується до аукціону ліцензій на видобування газу. Нагадаємо, депутати облради не продовжили ці дозволи. У 2017-му голова облради Олександр Біленький розповів: вартість угоди видачі ліцензій  «Укргазвидобуванню»  – 250 мільйонів гривень. На таку суму приватне товариство не погодилось. Спеціаліст з питань земельних відносин «Укргазвидобування» Володимир Соколовський каже: сума угоди, яку «Укргазвидобування» буде  готове сплачувати,  стане відомою   у кінці  червня. Зараз газове підприємство пропонує обласній раді програму співфінансування ремонту доріг місцевого значення, які використовуються для буріння свердловин.

Соколовський: Наша участь залежить від кількості сторін, які будуть співпрацювати. Частка нашого фінансування - це від двадцяти п'яти до тридцяти трьох відсотків вартості робіт.
Голова постійної комісії облради з питань екології Ігор Горжій розповів: товариство «Укргазвидобування» досі не надало інформацію щодо стану води  населених пунктів біля свердловин, які видобувають газ.