Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Харчовиків, 31 у під’їзді плавають фекалії

На Харчовиків, 31 у під’їзді плавають фекалії

Фекалії та побутове сміття. Так нині виглядає під’їзд будинку на Харчовиків, 31. Нечистоти тут плавають більше, ніж півроку. Місцеві скаржаться на бруд і сморід. Чому каналізацію там не ремонтують та коли це зроблять – дивіться у сюжеті Анни Комар.Ф

 Смородом ось цих нечистот вже понад півроку дихають 13 родин, які проживають у цьому під’їзді. З них – майже 10 дітей.

Нечистотами цей будинок залило 7 місяців тому.

 ОЛЕНА КОРОСТІЙ: У мене є маленька дитинка,якій 5 років. За рахунок того, що відбувається у під’їзді, у нас сирість постійно у кімнатах, то у мене дитина часто хворіє.

Фекалії тут і в під’їзді, і в дворі .

 ОЛЕКСІЙ ГУТИРЯ: Люк забетонований по технології. Але, у зв’язку з тим, що тут постійно фекалії, він обвалюється, й вода пішла вже далі. Тут взагалі небезпечно знаходитися.

 Ці люди проживають у гуртожитку. Він у державній власності. «Водоканал» має ремонтувати тут каналізацію, та частково, каже пресс-секретар підприємства Ліана Козмійчук.

 ЛІАНА КОЗМІЙЧУК: Вчора наші фахівці виїжджали, але не змогли добратися до каналізації, бо були заасфальтовані колодязі. Сьогодні вони розблоковані, дворова каналізація почищена, але та ділянка мережі, яка не є на балансі «Водоканалу», - то вже інше питання.

 За стан іншої частини каналізації, кажуть мешканці, відповідальні вони разом із розпорядником будинку Сергієм Болтіком.

ОКСАНА ФІЛАТОВА:  Він нам пропонував, що ми платимо половину і половину він. Завтра подивимося, що він нам запропонує. Він чекає нас до себе на прийом.

Сергій Болтік телефоном пояснив, чому поки що не приймає участі в ремонті каналізації на Харчовиків, 31.

СЕРГІЙ БОЛТІК: Послуга надається лише в рамках того, за що сплачено. У нас із ними лише 1 послуга сплачується – це двірник. І все, більше нічого.