Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Кадетський корпус планують відремонтувати для розміщення судових установ

Кадетський корпус планують відремонтувати для розміщення судових установ

У Полтаві звільнили першого заступника міського голови Михайла Шевченка. Таке рішення ухвалили депутати на сесії Полтавської міської ради. А Кадетський корпус планують  відремонтувати для розміщення судових установ. Нині його передали на баланс житлово-комунального господарства

Міський голова Полтави Олександр Мамай – без першого заступника. Депутати проголосували за його звільнення. 

Олександр Мамай, міський голова Полтави Олександр Мамай: Я буду виконувати його обов’язки, тому всі питання до мене.

 За відкликання депутата голосував Юліан Матвійчук. Він розповів, як бачить далі роботу міської ради.

Юліан Матвійчук,депутат Полтавської міської ради: Я б хотів, щоб цей формат роботи був, як в обласній, або деяких районних радах – це ситуативне голосування.

Із письмовою заявою до депутатів звернувся Олександр Шамота.

 Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради: Звільнити, перезавантажити повністю заступників міського голови.

Міський голова Олександр Мамай взяв участь у дискусії.

 Олександр Мамай, міський голова Полтави Олександр Мамай: Залишити місто без заступників – не знаю треба це робити чи ні.

Пропозицію Шамоти депутати не підтримали. Наступну – теж, щодо звільнення заступника міського голови  Андрія Ляміна.  На сесії проголосували за передачу кадетського корпусу на баланс управління житлово-комунального господарства.

 Юліан Матвійчук, депутат Полтавської міської ради: Наступна сесія  - це безпосередньо консервація, або я пораджуся з депутатами, чи ми в такому стані передаємо його на Міністерство юстиції. І вони вже за допомогою  своїх коштів будуть відновлювати цю будівлю для подальшого розміщення там судів.

Червоно-чорні прапори підніматимуть чотири рази на рік у Полтаві на державні свята. Так депутати хочуть підтримати бійців на Сході України. 17 травня рішенням тервиборчкому депутат Денис Поліщук достроково припинив свої повноваження. Замість нього обрали Олександра Кісільова. Ось так відреагували на це полтавці.

На пленарному засіданні депутати розглянули 97 питань.  Внесли зміни до показників міського бюджету на цей рік. Збільшили видатки та перерозподілили кошти. Майже 15 мільйонів гривень спрямували на медицину, понад 24 мільйони - на освіту.  Лідія Ритченко. Валерій Пашнін. Полтавські телевізійні новини.