Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

30 років не ремонтують багатоповерхівку на Нікітченка, 4

30 років не ремонтують багатоповерхівку на Нікітченка, 4

Сходи, вікна, мережі водопостачання та опалення - все це потребує капітального ремонту  у багатоповерхівці за адресою Нікітченка, 4. Мешканці говорять: у «ЖЕО-2» та в управлінні житлово-комунального господарства на скарги не реагують. У ситуації розбиралися Ірина Давва та Олег Бондаренко.

Це багатоповерхівка на вулиці  Нікітченка, 4 у Полтаві. Будинок капітально не ремонтували 30 років.

Ніна Табанакова, мешканка  будинку на  Нікітченка, 4: Дах жахливий. Між ліфтами , де ліфтерня  все потрібно передивитися, там тече , ось у мене на дев’ятому поверсі тече і так всюди.

ПЕРЕКЛАД Валентина Ошкадер, мешканка будинку  на Нікітченка, 4:  За тридцять років нічого не зроблено, що ми можемо самі  фарбу купили.

 Мешканці кажуть: звертались у «ЖЕО-2», управління ЖКГ та писали листа президенту України.(00.67)

АУДІО Олександр Грищенко, мешканець будинку   на  Нікітченка, 46: В нашому будинок на 2017 була запланована капітальний ремонт. Вже у нас 2018 рік. Травень місяць і ніякого ремонту не було.

Начальник житлово-експлуатаційного об’єднання  №  2  Олександр Ландар говорить: проект капітального ремонту будинку готовий, грошей – немає.

Михайло Лукін, заступник начальника КП «ЖЕО-2»004 Пріоритет виконання ремонту:беруться найгірші будинки, де загроза.

У відповіді на наш інформаційний запит у ЖКГ повідомили, що будинок включений до переліку адрес житлових будинків, що потребують  виконання капітального ремонту трубопроводів.

НАЧИТАТИ Снх: Вказаною Програмою не передбачено виконання інших капітальних робіт. Можливість виконання ремонтних робіт буде розглянута у поточному році за умови відповідного фінансування».

Будинок за адресою Нікітченка, 4 експлуатується із 1986 року