Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Стріляли з лука та пригощали пловом: у дендропарку провели арт-пікнік

Стріляли з лука та пригощали пловом: у дендропарку провели  арт-пікнік

Спортивні змагання, майстер-класи та пригощання смаколиками. У полтавському дендропарку відбувся арт-пікнік. Діти, молодь та дорослі долучилися до освітньо-розважальної програми. Побувала на святі й наша знімальна група.

У семи розважальних локаціях провели артпікнік у міському Дендропарку. Це – спортивна. Діти на чолі з тренером проводять показове тренування з тхеквондо.

«Ми заохочуємо людей до здорового способу життя, щоб всі займалися спортом, приходили до нас на тренування, для поповнення рядів наших тхеквондистів. Кожному будемо раді», - каже тренер Роман Маслак.

А тут – любителі та професіонали стріляють із луків.

Таким видом спорту та виготовленням луків Дмитро Калініченко займається понад 5 років.

 «Даємо людям постріляти з лука, подивитися, як в старовині стріляли. Показуємо, вчимо, вже й тренуємо людей. (1.1-1.18) Діти долучаються, їм дуже цікаво.», - розповів тренер із стрільби з лука Дмитро.

У цій локації проводять майстер-клас для дітей із виготовлення натурального лимонаду. Малеча куштує напій.

 «Ми сьогодні використали інгредієнти, які легко можна знайти вдома і в магазині. Не готували нічого вичурного, але смачно точно, бо дітвора допомагала активно!», - говорить дівчина, яка навчає дітей виготовляти лимонад.

Неподалік готують вегетаріанські страви та пригощають.

 «Це плов з цибулею, шампіньйонами та морквою. Вегетаріанство – це просто, смачно, це не є якимось обмеженням», - каже Кирило, який їсть виключно вегетаріанську їжу.

Арт-пікнік у полтавському дендропарку влаштували вдруге. Перший такий захід провели торік до Дня міста