Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Щорічний всеукраїнський дитячий турнір з футболу стартував у Полтаві

Щорічний всеукраїнський дитячий турнір з футболу стартував у Полтаві

Щорічний всеукраїнський дитячий турнір з футболу стартував у Полтаві. Протягом 2 тижнів на стадіоні "Динамо" розіграють нагороди серед 4 вікових груп.  Організатори - клуб "Ворскла". На першому матчі найстарших хлопців побували Юлія Логвиненко та Микола Янко.

Дніпровське вище училище фізкультури привезло 2 команди. Поки перші 11-річні грають, інші підтримують – центр бек.  Олексій і нападник Максим у Полтаві вперше. Говорять, планують виграти, бо сильні:

«Духом, дружні, граємо через пас», - каже гравець "ДВУФК" (Дніпро) Максим Шолупець.

Олексій Лященко, який  грає за "ДВУФК" (Дніпро),  тим часом розказує нам тактичні таємниці своєї команди.

Гол у цьому матчі дніпровці заб'ють двічі.

Протистояли дніпровцям 17 гравців із Маріуполя. Як і команда-суперник, хлопці у Полтаві вперше.

«Готувалися до цього турніру, щоб виступити достойно. Звичайно, кожному тренеру хочеться вигравати. Але ми не приїхали за перемогою, ми хочемо потренуватися, навчитися», - каже Олексій Лященко, який грає за "ДВУФК" (Дніпро)

«Команда бойова, дуже сильно стараємося. Слабких місць наче немає, але інколи помиляємося, у всіх буває», - говорить Олександр Хая, який  грає за ДЮФК "Азовсталь" (Маріуполь).

Помилилися азовці в захисті на початку гри. Поки тренер школи Сергій Олексійович дає нам інтерв'ю, його хлопці пропускають на 2-й хвилині.

Бігає команда дитячої школи "Азовсталя" на 4-х штучних полях Маріуполя, як і тут на "Динамо". Бували й небезпечні тренування.

«Було у нас 14-му році якраз не дуже приємний момент був... обстріл Маріуполя,, житлові масиви. У нашій групі були такі, хто тільки пішов на тренування, а в їхні квартири потрапили снаряди. Розбило повністю квартири. І ось ми звідти бігли, я там живу теж»,- розповідає тренер "Азовсталь" (Маріуполь) Сергій Преснухі.

Загалом на турнір приїхали хлопчаки з 9 міст, зокрема,  Луцька, Києва, Кременчука, Харкова. Поділені 12 команд на 3 підгрупи. Найкраща проходить далі.

«Турнір проводиться для популяризації футболу, для підтримки бренду "Ворскла". Головні призи - кубки, медалі, індивідуальні нагороди - найкращим нападникам, захисникам, воротарям», - сказа  організатор змагань Олександр Супрун

Найсильніших у цьому турнірі 11-річних нагородять 1 червня. Юлія Логвиненко, Микола Янко, "Полтавські телевізійні новини".