Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Яку ковбасу краще обирати для бутербродів влітку

Яку ковбасу краще обирати для бутербродів влітку

Перша спека і перші харчові отруєння. За  останній тиждень на Полтавщині медики зареєстрували 80 випадків кишкових інфекцій. А це на 15 хворих більше, ніж попереднього тижня. Чимало пацієнтів отруїлися через харчі, що швидко псуються. Від яких продуктів краще відмовитися у спеку, дізнавалися мої колеги.

Рибу влітку полтавка Наталія купує тільки заморожену.

«Поки я дійду додому, вона розмерзнеться і я зможу готувати її. Свіжу або копчену рибу не берете, бо поки дійдете, вона спариться в кульку», - ділиться враженнями полтавка.

Від зіпсованих харчів у спеку син Наталії отруювався кілька разів.

Полтавка Наталія Гавриш, розповідає, що її синові промивали шлунок. Отруєння було, температура 42.

Отруїтися  влітку можна і харчами, які приготували вдома, розповідає пані Наталія. Жінка знає, як пришвидшити охолодження їжі.

«Набираєте в умивальник холодну воду. Не зіпсується нічого», - дає поради  полтавка Наталія Гавриш.

Ризик підхопити кишкову паличку влітку найбільший, говорить лікар-епідеміолог Владислав Тертишний. Риба, молочка, м`ясо і торти - найвразливіші до спеки.

 «Кремові  вироби можна тримати не більше двох годин без холодильника.

Висока температура сприяє розмноженню збудників, які викликають кишкові інфекції,кишкову паличку можна підхопити через брудні руки, вживанні продуктів поганої якості або терміном придатності, який вже вийшов»,- розповідає лікар-епдеміолог Владислав Тертишний.

Харчі можуть зіпсуватися і під час транспортування. Якщо берете на роботу обід, для бутербродів краще обирати сирокопчену ковбасу.

Геннадій Пікуль, начальник управління Держпродспоживслужби в Полтавській області радить: «Варена псується набагато швидше. Ковбаса сировялена має більший термін зберігання. Взяв з собою тормозок…»

Кефір або ряжанка, якщо не потраплять під прямі сонячні промені, годину в дорозі витримають. Якщо обідати плануєте ягодами, Геннадій Пікуль радить не мити їх заздалегідь.

 « Ми їх помили, в пакет поклали…Молоко свіже може зберігатися до плюс 8 6 годин. Плюс 4 – до доби»,- каже начальник управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Геннадій Пікуль

Аби вберегти свою родину від отруєнь, полтавка Наталія  планує придбати термосумку. Коштує вона від ста вісімдесяти до шестисот гривень залежно від розміру