Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Американці передали гуманітарну допомогу для Полтавського військового шпиталю

Американці передали гуманітарну допомогу для Полтавського військового шпиталю

Полтавський військовий госпіталь отримав гуманітарний вантаж. Його передали благодійники зі Сполучених Штатів Америки. Це розхідні матеріали для хірургічного відділення.  Доставку і транспортування вантажу організували полтавські волонтери «Команди Небайдужих» та благодійний фонд Івано-Франківська «Вефіль». Докладніше про це, далі у сюжеті.

Начальник хірургічного відділення Полтавського військового шпиталю Микола Борисенко переглядає пакунки з гуманітарною допомогою.

«Це мішок-амбу. Він допомагає при транспортуванні хворого, який не може самостійно дихати»,- пояснбє  начальник хірургічного відділення Полтавського військового шпиталю.Микола Борисенко

Стерильні серветки, шприци, бинти і катетери – потребу у такому  розхідному матеріалі шпиталь має щодня. Медикаменти бійцям у полтавський госпіталь надіслали волонтери з містечка Рочестер. Таку допомогу передали вдруге. Найскладнішим було доставити вантаж.

«Багато бюрократичних моментів. Це і оформлення документів, і розмитнення вантажу, тому що все це офіційно надходить із Америки в Україну. Його перевіряє митна служба, і потім ми також по документах, по актах прийому-передачі передаємо на відповідні установ», - розповідає, координатор ГО «Команда небайдужих» Олександра Сиротенко.

Нині у хірургічному відділенні госпіталю лікують півсотні пацієнтів. Серед них –учасники АТО, ветерани та військовослужбовці. Ольга Боцула, Богдан Казирід, полтавські телевізійні новини.