Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Старі будинки у Полтаві руйнують багатотонні вантажівки

Старі будинки у Полтаві руйнують багатотонні вантажівки

Жителі Полтави на вулиці Шевченка скаржаться на те, що вантажівки рухаються повз їхні будинки. За словами полтавців, через це — руйнуються їхні будівлі як зовні, так і з середини. Також — трясеться посуд.

Цією дорогою на вулиці Шевченка проїжджають близько десяти вантажівок на день, розповідає полтавка Ніна Волошина. Найбільше їх, каже,після 22-ї години.

«Ці машини рухаються з масложиркомбінату, комбіркормового заводу. І рухаються до Сінної. Швидкість велика, як казали чоловіки — десь 100 кілометрів. Машини йдуть порожні. Гуркіт стоїть»,- розповідає  Ніна Волошина, яка  проживає на вулиці Шевченко.

За словами пані Ніни, від руху вантажівок просів будинок. І з’явилися ось ці тріщини.

 «Як такі великі машини їдуть, будинок сідає. Будинок глиняний. Цеглою обкладений. (00.56-01.00) Стеля провисає. І коли рухається, то в мене страх такий, що воно в одну мить все впаде», - каже Ніна Волошина, якаа проживає на вулиці Шевченка.

У будинку рух вантажівок відчуває і полтавка Неллі Білокінь.

 «Посуд трясеться у серванті. Відчуваємо, як осідає будинок. Страшно стає, бо будинку дуже багато років. Чим це може закінчитися, не дай Боже», - розповідає  Неллі Білокінь, яка проживає на вулиці Шевченка.

Ось ці жителі писали звернення до виконавчих комітетів міськради та Київської районної у місті Полтаві ради.У руках пана Юрія — відповідь заступника голови райради Олени Парпури.

“На сьогоднішній день недоліків існуючої організації дорожнього руху управлінням патрульної поліції не виявлено. Тому вносити зміни вносити зміни в ОДР  по вул. Шевченка шляхом певних заборон для руху транспортних засобів вважається недоцільним», - цитує  Юрій Павелко, який  проживає на вулиці Шевченка.

Дорожнього знаку на вулиці Шевченка, який би заборонив рух вантажівкам немає, говорить поліцейський Віталій Бутко.

 «Саме рух їх по Кагамлика, по Сінній, поворот на Пушкіна, на Халтуріна, потім на Шевченка — по цьому напрямку немає, щоб рух автомобілів заборонявся. Вихід з цієї ситуації  - звертатися до ЖКГ і ставити знаки»,- розповідає  інспектор відділу безпеки дорожнього руху обласного управління патрульної поліції Віталій Бутко

У письмовій відповіді мешканцю Юрію Павелку заступник начальника міського управління ЖКГ Костянтин Малько зазначив: недоліків в організації дорожнього руху не виявлено, тож зміни не доцільні