Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Стадіон "Локомотив" не готовий до Прем'єр-Ліги

Стадіон "Локомотив" не готовий до Прем'єр-Ліги

Stand-up: Знятий каркас та переритий центральний вхід – на це натрапляємо, заходячи на стадіон "Локомотив", розташований у мікрорайоні "Поділ".

 Ці кадри засвідчують – футбольний клуб "Полтава" вперше в історії вийшов до найвищого дивізіону.

Наступний сезон "містяни" повинні приймати команди Прем'єр-Ліги на домашній арені. Та "Локомотив" не відповідає одразу кільком нормам, - повідомили нам у Федерації футболу України.

"Що в нього нема основного, нема освітлення штучного, це по-перше. По-друге, нема підігріву. А це є негатив. Вихід, я рахую такий, є стадіон імені Бутовського у Полтаві. Він відповідає нормам, треба заключити договір щодо оренди. І потім робити на стадіонні "Локомотив" вимоги УПЛ", - прокоментував голова комітету стадіонів та безпеки з

Наставник "полтавців"Анатолій Безсмертний прокоментував неготовність стадіону так: "У нас такий президент, що з організацією він все налагодить і все буде нормально".

 Президент клубу телефоном розповів: "полтавці" гостей прийматимуть на рідному "Локомотиві".

"Буде безпечний вихід на стадіон, ще низку всього зробимо. Але тільки на "Локомотиві" гратимемо. Інший стадіон нам не підходить. У нас свій вболівальник, свої ветерани футболу, діти, які безплатно ходять на матчі. Останній показав, що наші вболівальники люблять стадіон, трибуни геть були заповнені. Газон у нас в ідеальному стані. Інше, окрім стадіону, у нас все нормально", - озвучив свою позицію власник "Полтави" Леонід Соболєв.

На 3-й день після перемоги стадіон "Локомотив" розпочали відбудовувати за стандартами. Пан Сергій варить основу під сходи на центральному вході.

"Додаємо трибуни, а зараз тут під ними робимо додаткове приміщення для гравців, 100 метрів, що відповідає стандартам. Роздягальня там буде, душові. Кімнати для арбітрів. Також робитимемо освітлення. За місяць-два, мабуть, не встигнемо. Та, думаю, до осені постараємося зробити" – прокоментував ремонт на арені працівник клубу Сергій Погрібний.

Stand-up: Чи встигне футбольний клуб "Полтава" підготуватися до початку сезону Української Прем'єр-Ліги2018-2019, він стартує у середині липня, дізнаємося за пару місяців.