Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Прапор України довжиною у 102 метри розгорнули у Зінькові

Прапор України довжиною у 102 метри розгорнули у Зінькові

Розгорнутий прапор учні спеціалізованої школи несуть по центральній вулиці Зінькова.

«Я підтримую цей захід, бо хочу щоб Україна була єдина!»,  Десятикласниця Владислава Мицик каже: захід проводять на підтримку бійців АТО.  «У нас постійно проводять акції у школі. Ми збираємо допомогу, малюємо листівки»  «Коли я малювала листівки, я бажала нашим військовим повернутися живими і з перемогою»  «Якщо не буде війни, то Україна почне швидше розвиватися, кошти підуть на культуру на будівництво, а не на війну»

Вчитель інформатики Юрій Алфьоров демобілізувався у березні  2015-го. Нині теж долучився до акції.  «Оскільки це піхота, танкова бригада, ми на місці не стояли й виконували бойові завдання по всій території Донецької області»

Юрій Алфьоров говорить: прапор вирішили розгорнути саме на День захисту дітей. «Розгортання прапора саме в цей день є актуальним»  «Наші військові в даний час на Донбасі воюють за мирне небо над головою наших дітей»

Розгорнутий стяг починають вимірювати.  «Натягуємо!Всього виходить 102 метри 54 сантиметри!»

Державний стяг пошили у місцевому швейному училищі. Світлана Даценко, волонтерка «Цей прапор… Ми найближчим часом їдемо у зону АТО продовжувати акції. І як на передових позиціях, так і дитячих будинках»

Нагадаємо, минулого року у Зінькові розгорнули прапор України довжиною 20 метрів.