Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Марина Проскурняк
Марина Проскурняк

До дня захисту дітей у Полтаві організували «Сонячне свято»

До дня захисту дітей у Полтаві організували «Сонячне свято»

Привіт друзі. Як ваш настрій. ПРИВІТ. ….

Богдану 7 років. Він закінчив  другий клас.  Говорить – прийшов на свято потанцювати. Цією справою хлопець  займається професійно. Виступає на конкурсах.  У майбутньому хоче стати – танцівником.

«Я коли прийшов мені зразу сподобалося. Тим паче я люблю танцювати під музику. Я виступав перед Владом Ямою. Ча- ча – ча – це  швидкий спортивний танок, а вальс- повільний танок і треба йти завжди з п*яточки» ­– каже учасник свята Богдан Шелудько.

А це – Ліля Шахова. Прийшла розважитись, помалювати  і  зробити вироби своїми руками. Найбільше, говорить – полюбляє  майструвати сніжинки. Ділиться своїми планами на літо. «Поїхати до бабусі своєїі улітньому таборі трішки побувати» – говорить дівчинка.

Бери . це кулька для тебе. Дякую….

«На нашому святі діють ігрові зони, зони флешмобу, зони майстер – класів, У кінці свята – урочисте завершення холі – фест. Це свято фарб, коли наші дітки всі будуть обкидатися фарбами і отримають солодкі подарунки» – розповідає організаторка свята, керівниця центру для дітей та сім’ї «Карітас Полтава» Алла Раковецька.

А зараз ми поставимо відбитки  свого настрою на сьогоднішнє свято.  … ПРИВІТ,,,

Настя говорити на камеру відмовилася. Враженнями від свята ділиться її мама.  «Я тут з двома своїми дітками і з племінничком. Нам дуже подобається на святі. Весело. Багато розваг для дітей різноманітних, атракціони, дуже дякуємо організаторам за свято» – говорить Ірина Коваленко.