Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

За призами "Скажених карасів" до Полтави приїхали учасники Ігор Нескорених

За призами "Скажених карасів" до Полтави приїхали учасники Ігор Нескорених

Та от "Скажені карасі" запросили взяти участь у змаганнях, показитись трошки на воді. Валерій Немченко приїхав з-під Дніпра. Раніше займався легкою атлетикою.

Валерій Немченко, учасник змагань Masters, Дніпропетровська область"Пішов в армію, після 24 років у мене був пошкоджений суглоб. І близько 5 років тому взнав, що можна займатися плаванням. І що є такий рух серед плавців, як Masters".

Підтримати форму та побувати у рідній Полтаві приїхав військовослужбовець та переможець Ігор Нескорених Павло Будаєвський. Минулого року він здобув 4 "золота" на світових змаганнях, нині бере участь у п'ятьох запливах. Змагання для мене – один з етапів підготовки. Вирішив трохи розім'ятися, надати тонусу м'язам та показати кращі результати.

У воді – колега Павла, АТОвець із Києва, який цьогоріч потрапив до збірної Invictus Games. Володимир Король, учасник Ігор Нескорених-2018, Київ: Участь у змаганнях необхідна для підготовки. І взагалі мені у Полтаві подобається, сьогодні пливу 50 метрів, хочу подивитись, що я у Полтаві покажу.

Цьогоріч 81 учасник, четверта частина – дівчата. Загалом відбудеться 40 запливів. 50 та 100 метрів кожним стилем, а також 200 метрів комплексного плавання. Максим Яковенко, організатор змагань: щоб кожна людина відчула себе трохи скаженою, щоб вона відстала від своїх буденних всяких подій, своїх справ, тому що життя дуже важке. А тут вони просто приїжджають і відпочивають. Я думаю, спорт ‑ це просто доповнення якихось мрій, фантазій кожної людини.

Полтавські змагання – один із етапів підготовки до континентальної першості, що відбудеться на початку вересня в Хорватії. Віктор Миць, головний суддя змагань, Чоловік 10-15 з тих, які сьогодні стартують, мають надію виступити на чемпіонаті Європи. Хто переміг – той і перший.

Треті змагання для спортсменів категорії Masters у Полтаві триватимуть 2 дні. Найкращих нагородять спеціальними медалями. Максим Яковенко: цією фішкою якби заманювали до себе трошки. Для фан-запливів будуть спеціальні призи, для естафети так само. Тобто стараємося, як можем.