Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Військовослужбовця із Полтави Павла Будаєвського не взяли до команди Ігор Нескорених-2018

Військовослужбовця із Полтави Павла Будаєвського не взяли до команди Ігор Нескорених-2018

На кросівках - супергерої, на футболці - "Я - нескорений". Буда, як його називають друзі, на пару днів приїхав до рідного міста ‑ побачитися з близькими та перевірити свої сили у змаганнях категорії Masters.

У плаванні Павло Будаєвський із 6 років. На цьому фото слухає гімн України. Минулоріч був єдиним військовослужбовцем на Іграх Нескорених, хто здобув 4 "золота". Коли дізнався, що інших обрали до цьогорічної збірної: Павло Будаєвський: "відреагував дуже позитивно, бо ми даємо можливість іншим хлопцям. Буде для них нагода побачити світ. І також продовжив тренуватися. Бо основна ідея: люди повинні постійно тренуватися, навіть коли у них був шанс. Ці змагання повинні постійно рухати людей, їх реабілітувати".

Під Іловайськом у 2014-му військовослужбовця поранили у ліве плече. Реабілітував себе спортом ‑ легкою атлетикою та плаванням. Павло Будаєвський: Кожна людина, кожен учасник Ігор Нескорених, уже навіть прийнявши участь у цих змаганнях, показує свою певну нескореність щодо певних травм. Мотивувати бути нескореним постійно. Здорова спортивна конкуренція дає змогу людині перебудувати свої думки ‑ як отримати перемогу на доріжці.

Окрім нагород та досвіду, згадує, як під час Invictus Games спілкувався з принцом Гарі. Спільне фото поширив у мережу. Павло Будаєвський: "Ми були з Юрієм Дмитренком були запрошені на вечір із принцом Гарі як представники нашої команди. Не відчувається, що він принц, не відчувається його корона, дуже простий. Ті 3-4 хвилини спілкувався зі мною, питав про Україну. Несподівано вийшло, що полтавці зібралися разом і сфотографувалися з принцом Гарі".

Саме Юрій Дмитренко у плаванні замінить Павла на Іграх Нескорених-2018. Бажає йому гарно виступити, а про своїх суперників говорить так:

Павло Будаєвський: "Повинен мати їх в полі зору, десь позаду мене, в полі зору. Навіть, якщо ти №1 в Україні, це не дає тобі остаточний шанс на перемогу у світі".

Директор спортивної школи Віктор Миць згадує спокійного дисциплінованого хлопця. В 11-му класі міг стати майстром спорту, та обрав військову службу. Те, що стосовно дисципліни, порядку - усе завжди було в певних рамках. В першу чергу ми виховуємо громадян своєї країни, якими потім зможемо пишатися. Таким і є Будаєвський. Це та людина, яка підтримала сімейні традиції, ставши військовим. Не тільки школа, а й наше рідне місто пишається тим, що він полтавчанин.