Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві перенесли суд щодо прибудови поруч із колишнім кінотеатром Котляревського

У Полтаві перенесли суд щодо прибудови поруч із колишнім кінотеатром Котляревського

Розгляд справи щодо прибудови біля колишнього кінотеатру Котляревського відклали на два тижні. На суд не з’явилися представники Полтавської міської ради. Через те підготовче засідання перенесли. З цим не погодився прокурор Володимир Харенко: «Полтавська міська рада належним чином повідомлена про розгляд справи. І в судовому засіданні їх інтереси представляє прокурор, так що можемо розглядати без їх участі" Прокурор розповів: підстава для звернення до суду ‑ скасування паспорту прив’язки будівельного майданчика на Соборності, 31.

Галина Марченко, адвокат ТОВ «Старнайт»: «Однак, даний паспорт прив’язки був скасований через технічну помилку, яка була допущення при його виготовленні  «І з 18-го квітня 2018-го року діє новий паспорт прив’язки, який відповідає всім параметрам»

Нагадаємо, забудовник ‑ фірма "Старнайт" не виконувала приписи державної архітектурно-будівельної інспекції та продовжувала будівництво майданчику поруч із історичною будівлею. За словами адвоката  Галини Марченко,  фірма "Старнайт" двічі зверталася до суду щодо скасування приписів й вигравала його.  Кілька разів полтавці збиралися на протести, аби зупинити облаштування прибудови.