Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Спір між сусідами: полтавка затоплює квартиру

Спір між сусідами: полтавка затоплює квартиру

Ось цей угол. Тобто, де труби, там біда.

Грибок, сирість, облущені стіни та стеля у ванній кімнаті, туалеті та коридорі. Полтавка Ірина Клімова скаржиться: до квартири її мами по каналізаційній та водопровідній трубах тече вода від сусідки, що живе поверхом вище. Пенсіонерка, що проживає у 135 квартирі Любов Донченко на контакт  не йде, каже пані Ірина.«Зверталися і до депутатів, і в ЖЕК, безпосередньо до родичів цієї жінки», – розповідає донька власниці квартири №131 Ірина Клімова.

Результату це не дало, говорить донька власниці квартири, тому доводиться перекривати воду, щоб вона не текла.

«Як ми перекриваємо цю воду, коли вже не можемо терпіти, біжать до нас з дев’ятого, там дитина, стукають у двері», – говорить донька власниці квартири №131 Ірина Клімова.

Йдемо до Любові Данченко, яка за словами жінки, затоплює квартиру її мами.

Любов Йосипівна! Відчиніть будь ласка двері – це журналістка телеканалу «Лтава».

Заступник начальника житлово-експлуатаційної організації №2 Михайло Лукін підтвердив, що із  квартири  №135 за адресою вул. Героїв АТО 118/2 вода тече до квартири №131. «Туди працівники нашого підприємства виходили кілька разів, пропонували провести ремонт. Ми готові поміняти комунікації – труби, але тільки ті, що відносяться до стоякових комунікацій», – повідомивзаступник начальника житлово-експлуатаційної організації №2 Михайло Лукін.

Міняти труби жінка відмовилася, каже Михайло Лукін. Тому  звернулися до її доньки Мар’яни. Ось що вона відповіла нам телефоном.

«Вона пустила мене перший раз.Ну поки я привела із ЖЕО сантехніка, всіх. Ми хотіли помінять їй труби і унітаз, то вона забрала всі ключі і нас просто всіх виштовхала. Це моя мати, я не знаю, що робити», – говорить донька Любові Данченко Мар’яна.

Пані Мар’яна планує приїхати до Полтави знову, щоб переконати маму Любов Донченко зробити ремонт у квартирі. Якщо питання не вирішиться, Ірина Клімова звернеться до суду.