Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

У Лубнах прорвало каналізаційні труби

У Лубнах прорвало каналізаційні труби

Підвал  будинку  по вулиці Олександрівській затопило нечистотами. Юлія Таровик живе на першому поверсі. Каже:  у помешканні чути сморід з підвалу. «Ми цим дихаємо, це у нас у будинку. І все просочується в землю. Воно не підіймається, але всі запахи, всі комахи у мене в хаті. А в мене 10-ти місячна дитина», говорить мешканка будинку Юлія Таровик

Погреби  затоплені фекаліями.  Мешканка будинку Лідія Шевельова каже: неодноразово дзвонила на гарячу лінію «Лубни – Водоканал».«Вже мою квартиру знають. Я викликаю… ллється під двері»  

 «У підвалі вже по пояс води. До ранку підвал буде повністю затоплений. Хто все це відремонтує? Хто компенсує збитки? Ось питання!» кажемешканець будинку Олег Юрченко.

Спеціаліст «Лубни – Водоканал» Алла Косолап у телефонній розмові розповіла: наслідки ліквідовують. Коли нечистоти викачають повністю – невідомо. «Проблемка у колекторі, який завалився у районі Київського. Зараз цю проблемку ліквідовують. Через це нечистоти затопили будинок на  вулиці Олександрівській. І не тільки ваш будинок. Коли все ліквідують, вода почне сходити з Олесандрівської»,розповідає спеціаліст «Лубни – Водоканал» Алла Косолап.

На третій день після аварії із підвалу будинку комунальники  відкачали частину фекалій.