Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Стадіон "Локомотив" відремонтують до кінця першого кола

Стадіон "Локомотив" відремонтують до кінця першого кола

Газон не має підігріву, освітлення стадіону відсутнє ‑ основні претензії Прем'єр-ліги до стадіону "Локомотив". Тут останні 11 років домашні матчі проводить футбольний клуб "Полтава". Нині його треба привести до ладу до початку чемпіонату. "Так не робиться! Чому в Прем'єр-лізі не ухвалити закон - я не готовий одразу, так дайте мені півтора-два роки розстрочки. І я приведу стадіон до норми. Наприклад, приїде сюди донецький "Олімпік", ну що він тут не грав? Грав! Розумієте, Федерація має приймати рішення, і, бажано, на користь клубу, а не на користь амбіцій, чи що там написано! Знаходити рішення", говорить президент ФК "Полтава"Леонід Соболєв

Керівництво клубу знайшло рішення : почати реконструкцію. "Донедавна тут знаходився центральний вхід для вболівальників. За кілька місяців тут планують звести триповерхову будівлю, що включатиме роздягальні, суддівську та віп-ложу. Будівля відповідатиме міжнародним стандартам УЄФА".Тим часом команди та судді користуватимуться старими приміщеннями. Ось за цими воротами збудують додаткову трибуну, розраховану на 2 тисячі місць. "Близько тисяч місць у нас вийде для глядачів, що цілковито відповідатиме вимогам до проведення змагань", говорить Вадим Шельменко, директор ФК "Полтава"

А поки не відповідає стандартам, Федерація футболу України рекомендувала клубу орендувати стадіон імені Бутовського. Соболєв відкидає варіанти грати на стадіонах інших міст. Позиція клубу: "Полтава" має свого вболівальника і дбає про нього. Щоби їм було зручно, комфортно. Поставлять турнікети, зроблять біотуалети. Тобто, за можливістю робитимемо, щоб все відповідало. І все вдосконалюватимемо, -  говорить Вадим Шельменко, директор ФК "Полтава"

Щоб освітити арену, придбають електростанцію. За словами пана Соболєва, реконструкцію та оновлення закінчать до кінця жовтня.