Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Кухня, ванна, туалет: у квартирі полтавки гнилі каналізаційні та водопровідні труби

Кухня, ванна, туалет: у квартирі полтавки гнилі каналізаційні та водопровідні труби

Мар’яна Оніпер приїхала до мами Любові Данченко, яка проживає на вулиці АТО 118/2. Сусіди  сперечаються із пенсіонеркою, через те, що вона їх затоплює. «Там починаючи з дев'ятого поверху цей потоп, проходить у неї, ось це де старі труби, іржа, видно йде сусідці нижче. Житлові умови, якщо на вдасться зайти, ви побачите, що там у квартирі» - розповідає донька Любові Данченко Любов Данченко.

У середу 6-го червня нам не вдалося потрапити до квартири пенсіонерки. Йдемо знову з її донькою.  Відкрий, будь ласка, двері!», каже донька пані Любові Мар’яна Оніпер.

Любов Йосипівно, можна з вами поговорити? Сусіди ваші скаржаться, що вода тече  з вашої квартири.

Вода тече з дев’ятого поверху, зайдіть подивіться.

 Ось у такому стані санвузол у квартирі Любові Данченко.

«Ллється зі стелі, по стінах, торохтить по бачку. Якщо я присяду, на голову мені ллється. Це все дві неділі повністю залитий туалет» - розповідає мешканка квартири №135 Любов ДанченкоУ ванній кімнаті та на кухні цієї квартири труби і крани мають такий вигляд. Коштів у жінки на ремонт каналізаційної та водопровідної системи немає. Каже: два роки не отримувала пенсію. Працівників житлово-експлуатаційної організації жінка не хотіла впускати, щоб ті зробили ремонт. Переконали, щоб  майстер прийшов і оглянув квартиру.

«Ми можемо замінити стояк повністю каналізаційний, хрестовину внутрішню, мамку загальну. Ну і трубопровід, якщо вода підтікатиме, можем виварить» - розповідає майстер житлово-експлуатаційної організації №2,  Володимир Атаманюк.

Після розмови із Любов’ю Данченко, поспілкувалися із донькою сусідки із 131-ї квартирі. «Я думаю, що ця ситуація вирішиться, і у цьому під’їзді буде хоч якийсь затишок» - говорить донька власниці квартири№131 Ірина Клімова. Майстер Володимир Атаманюк планує прийти до пенсіонерки наступного тижня.Разом із донькою Любов Данченко погодилася піти до пенсійного фонду і розібратися, чому їй не нараховували пенсію. Нині жінка написала заяву, кошти пенсіонерці перерахують.