Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Обидві медалі для країни на чемпіонаті Європи здобули полтавські веслувальники

У сербському Бєлграді триває континентальна першість з веслування. У другий день змагань національна команда здобула 2 медалі, обидві на рахунку спортсменів з Полтавщини. Каноїстка Людмила Лузан (Горішні Плавні) має "бронзу" (каное, 500 м). Полтавець Олег Боровик та горішньоплавець Олександр Сівков у каное-четвірці показали найкращий результат серед українців - здобули "срібло" (дистанція 500 м).

Призери Олімпіади-2016 Міщук/Янчук фінішували восьмими на дистанції 1000 м. Вони відстали від лідерів - німців - майже на 7 секунд.

У неділю відбудуться 5 фіналів для наших земляків. Серед інших за медалі позмагаються тричі переможці останнього Кубку України Олег Кухарик і Людмила Лузан. А також переможці світових змагань Денис Камерилов та Віталій Вергелес.

Без попередніх заїздів свої сили випробують стайєри (5000 км) - Сергій Баштовий (Горішні Плавні) та Едуард Шеметило (Полтава)