Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

У Полтаві прибирали територію навколо Кадетського корпусу

У Полтаві прибирали територію навколо Кадетського корпусу

На території полтавського Кадетського корпусу наводять лад, розпочали із подвір’я. «У нас вичищається повністю задній двір від зелених насаджень, оці всі кущі прибираються для того, щоб воно набиралося якогось вигляду. Тому, що там, розчистили, наприклад сміття – знайшли вхід про який ми не знали» - розповідає співорганізатор толоки Юліан Матвійчук

Полтавка Людмила Сафарова долучилася до прибирання. «Дивитися на це душа болить, кожен  раз в центрі» - розповідає полтавка Людмила Сафарова.

Для учасниці толоки Полтави Тамари Симоненко - кадетський корпус – це частина історії її сім’ї. «Бабуся моя тут працювала ще до революції в цім кадетськім корпусі, розповідала мені багато чого. Так що мені воно ще дуже болить.

Наступної суботи організатори толоки планують  заварити двері та вікна на  першому поверсі приміщення.  Кошти на це нададуть  місцеві підприємці та організатори  толоки.На останній сесії міської ради  кадетський корпус передали на баланс управління житлово-комунального господарства.