Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

4 з 5 медалей чемпіонату Європи здобули полтавські веслувальники

4 з 5 медалей на чемпіонату Європи здобули полтавські веслувальники. У сербському Бєлграді завершилася континентальна першість з веслування на байдарках і каное. Українська збірна у загальнокомандному заліку фінішувала 13-ю із п'ятьма медалями. Наші земляки здобули 4 нагороди ‑ першу (срібну) отримав екіпаж каноїстів на дистанції пів кілометри. У човні їхали полтавець Олег Боровик та горішньоплавнівець Олександр Сівков. Інша спортсменка з міста на Дніпрі каноїстка Людмила Лузан фінішувала третьою на тій же дистанції. 500 метрів підкорилися горішньоплавнівцям Олегу Кухарику (срібло, байдарка) та Тарасу Міщуку з Дмитром Янчуком (бронза, каное).

Старший тренер збірної Полтавської області  з веслування Тетяна Кострома: Для Полтавської області чемпіонат Європи пройшов особливо успішно. Наші земляки завоювали 4 медалі. Це супер результат. В першу чергу це супер результат для збірної команди України. На жаль, Маша Кічасова думала 100% отримає медаль. Але нічого, чекатимемо ще більше результатів на чемпіонаті світу. Відбудеться на початку вересня в Болгарії.