Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Люки на дорогах Полтави стали пастками для водіїв

Люки на дорогах Полтави стали пастками для водіїв

Перехрестя вулиць Сінної та Шевченка. У центрі  проїжджої частини відкритий люк глибиною кілька метрів. Водії  яму об’їжджають.  «І не тільки тут, а взагалі по всьому місту люки відкриті 00:11 00:27 От проїдьте Сінною, люки відкриті. Тут відкритий люк вже мабуть місяців два», - говорить водій Микола Літовка. 

А це перехрестя вулиці Стрітенської та Нижньомлинської. На узбіччі дороги у люка немає кришки.  У ямі –кілька гілок. Поряд іще один відкритий люк, засипаний непотребом. «Для безпеки дуже погано. І для водіїв і для пішоходів. Якщо не побачив, що відкритий», - сказав водій Анатолій Кузнецовський.

Із початку року в області викрали 60 кришок з каналізаційних люків. Половину справ передали до суду, повідомив речник поліції Роман Грішин. 28 заяв переглядають правоохоронці. «Відповідальність за такі передбачає кримінальний кодекс від штрафу  до позбавлення волі на строк до 3 років», - розповів заступник начальника відділу комунікації Головного управління Нацполіції в Полтавській області Роман Грішин. 

Викрадені кришки люків здають до пунктів прийому металобрухту. Їх власникам приймати кришки люків заборонено. Володимир:  Ми приймаємо побутові відходи, крім люків та різних линівок. 

Відповідальні за люки – власники комунікацій. Ці належать управлінню житлово-комунального господарства Полтави. От що говорить заступник його голови щодо ремонту:«Будем  00:40 в поточному році», - сказав заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Костянтин Малько.

 А доки люки відкриті, водії ці перешкоди на дорозі об’їжджають.