Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Батьків почули: новосанжарські дитсадки відкриють на 2 тижні раніше

Батьків почули: новосанжарські дитсадки відкриють на 2 тижні раніше

На два тижні раніше відкриють дитячі садочки у Нових Санжарах. Запрацюють обидва дошкільні заклади із першого серпня. Це рішення ухвалили у селищній раді, коли розглянули звернення батьків дошкільнят. Нагадаємо, обидва дитсадки у Нових Санжарах припинили працювати у понеділок, одинадцятого червня. За рішенням селищної ради знову запрацювати вони мали через два з половиною місяці, із середини серпня. Закрили дитсадки через відпустки працівників та необхідність робити ремонт. Під проханням скоротити час, коли заклади не працюватимуть, підписалися приблизно дев’яносто батьків.

Мама дошкільняти із Нових Санжар Наталія Герасименко:  Так, графік робочий у мене через день. Але у будні мені дитині немає з ким залишати. Так є бабуся, але вона погано себе почуває. (1:00-1:07) Тільки влаштувалася, треба ще півроку відпрацювати і такого терміну відпустки немає ніде.

Голова Новосанжарської селищної ради Інна Коба: Люди відгуляють відпустки, але не всі. Найменша кількість – 29 днів у людей відпустка. Ті, шо відгуляють, будуть робити ремонти. Інші будуть виходити під час своєї відпустки. А потім будуть добувати її. На ремонті будуть задіяні працівники із благоустрою і працівники дитсадочків.