Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Полтавщині вилучили 2,5 тонни незаконно виловленої риби

На Полтавщині вилучили 2,5 тонни незаконно виловленої риби

Понад 2,5 тонни незаконного улову та близько 40 човнів вилучили правоохоронці, представники Держрибохорони та екологічної служби під час операції “Нерест”. До адміністративної відповідальності притягнули майже 250 рибалок. Найбільше порушень зафіксували у Горішніх Плавнях, Кременчуцькому та Глобинському районах. За період операції викрили 52 кримінальні правопорушення за статтею 249 Кримінального кодексу України, пов’язані з незаконним рибним промислом. Провадження направлені до суду. 

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини:  Згідно з частини першої статті карається штрафом від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів промислу. Якщо це частина друга  - передчбачена відповідальність 200-400 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням строків до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

 Нагадаємо, всеукраїнська профілактична акція нерест  тривала з 1 квітня по 10 червня. За цей час на Полтавщині провели близько 1,5 тисячі рейдів та півтисячі перевірок продовольчих ринків.