Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Полтавка скаржиться на сміття біля водойм

Полтавка скаржиться на сміття біля водойм

Насмітили та загородили прохід до води. Полтавка Алла Нестеровапомітила будівельні матеріали та купу сміття, коли приїхала на дачу за адресою провулок  Кизиловий, 28. Алла Нестерова, полтавка: «Оце в нас оцього нічого не було. Тут було чисто. До річки можна було підійти і ноги помити і воду взяти. Ми брали воду з відси поливати на дачу. Зараз приїхала тут було зовсім все плачевне. Я почала скаржитися вони трішки прибрали, я бачу вивезли трохи туди на дорогу. А оце все сміття залишилося» - розповідає полтавка Алла Нестерова.

 Пані Алла розповіла: застала на місці робітника, який зносив із двору сміття та палив його. Алла Нестерова, полтавка: «- Кажу, навіщо ти це родиш, ти знаєш, що це річка?

Із сусідами пані Алли поспілкуватися не вдалося.Власниця ось цього будинку Галина Мороз  телефоном повідомила, чому робітники зносили сміття та будівельні матеріали до річки. Галина Мороз, власниця будинку на провулку Кизиловий: «Не вистачило часу і ми оте все сміття в дорогу вкладем, бачили там які вибоїни і заливає водою. То ми його хочемо закласти дорогу» - розповідає власниця будинку на провулку Кизиловий.

 Жінка пообіцяла, що до кінця цього тижня сміття біля берега затоки річки Ворскли приберуть. Лідія Ритченко. Микола Янко. Полтавські телевізійні новини.