Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

Витік нечистот: поблизу Інституту зв’язку третій день тече каналізація

Витік нечистот: поблизу Інституту зв’язку третій день тече каналізація

Це – провулок Заячий. Місцева жителька пані Ольга скаржаться на запах нечистот. За  її словами, прориви каналізації тут трапляються щомісяця. Ольга, місцева мешканка:  «Взагалі немає чим дихати. Це в нас вже і не раз, і не два.   Забивається без кінця», – каже місцева мешканка Ольга.

Олександр Оранський про витік повідомляв у «Полтававодоканал». Олександр Оранський, місцевий мешканець:  «Запах страшенний. Зверталися буквально позавчора, і вчора зверталися. Кажуть: «Напишіть лист, будемо розбиратися». Лист буде йти туди 5 днів. Ніхто нічого не робить», – розповів Олександр.

Речниця «Полтававодоканалу» Ліана Козмійчук підтвердила :про витік каналізації у провулку Заячому жителі повідомляли. Причина несправності – забитий колектор.Ліана Козмійчук, речниця КП «Полтававодоканал»:  «Приїжджали у понеділок. Ліквідували витік, почистили каналізацію. Сьогодні знову заявка повторилася», – прокоментувала Ліана Козмійчук.

Станом на 14-ту годину, за словами Ліани Козмійчук, аби усунути каналізаційний прорив у провулку Заячому, на місце виїхали працівники «Полтававодоканалу».