Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Соляник
Ірина Соляник

Першу поліцейську станцію відкрили на Полтавщині

Першу поліцейську станцію відкрили на Полтавщині

Євгеній Швець – дільничний Ланнівської ОТГ. У нього – нове робоче місце. Поруч – стіл для представника громади, який допомагатиме правоохоронцям. Тут сидить група швидкого реагування, що виїздитиме на термінові виклики. Дільнична станція розташована у центрі громади – селі Ланна.

«Там буде цілодобово працювати дільничний офіцер поліції. У нього робочий день буде починатися із поліцейської станції. Тобто він не буде йти у райвідділ, як це раніше було, заступати на службу. Ті ж заяви будуть реєструвати, розглядати, але це буде швидше, оперативніше», – розповіла начальниця дільничних офіцерів поліції ГУ НП Полтавщини Жанна Ахіджанян.

Також на станції облаштували ігрову кімнату для відвідувачів із дітьми та місце для відпочинку правоохоронців. У громаді працюватиме два дільничних, одна посада нині вакантна.

«Основне – це профілактика правопорушень. Мінімізую правопорушення в цій громаді, щоб люди вільно ходили як вдень, так і в нічну пору», – сказав дільничний офіцер поліції Євгеній Швець.

На території Ланної розмістили шістнадцять камер спостереження. Відео вони передають на монітор.

«Вони розміщені на перехрестях. На вулицях із більш інтенсивним рухом. Також плануємо протягом трьох років встановити ще близько 50 камер. І в громаді ми будемо бачити майже все», – говорить дільничний офіцер поліції Євгеній Швець.

Поліцейська станція у Ланнівській ОТГ обслуговуватиме шість населених пунктів, це близько чотирьох тисяч людей. Нині в області створюють три подібні станції.

«Зіньківський район – Опішня. У Глобинському районі – Градизьк. У Кобеляцькому районі – Бутенки. Поступово будемо робити цю роботу», – каже начальниця дільничних офіцерів поліції ГУ НП Полтавщини Жанна Ахіджанян.