Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

250 каченят випустили мисливці в заплави річок на Полтавщині

250 каченят випустили мисливці в заплави річок на Полтавщині

Мисливці приїхали на заплаву, аби випустити каченят в абазівські водойми. Випустивши двадцятеро пташенят, їдуть на іншу заплаву. Тут, на території Кіровської сільської ради, випускають іще два десятки. Цих пташенят вивели на Харківщині. Закупили і привезли – працівники з Полтавського  мисливсько-рибальського господарства. Всі каченята щеплені та мають ветеринарні свідоцтва. У цьому році за підтримки Полтавської обласної організації, УТМР, вони виділили кошти на придбання 100 голлів каченят і 150 ми придбали за свої кошти, говорить директорка Полтавського мисливсько-рибальського господарства Наталія Козлова.

 Молодняк розселяють по річці Коломак та Полузір’я. Цим каченятам – місяць. На воді вони вперше. Потрібно їх підгодовувати, будемо приїжджати двічі на тиждень, підгодовувати, дивитися щоб не було хижих птахів, розповідає голова первинної мисливської організації  Валерій Жадан, 

 Годуватимуть птахів спеціальною сумішшю з вітамінами та зерном. Випускають качок у водойми, аби підготуватися до сезону полювання.  Ми відстрілюємо 20%. А ті качки, які залишаться живим, щоб прилетіли сюди і за гніздилися, каже голова Полтаської організації товариства рибалок і мисливців Сергій Козлов.

 7 років полтавські мисливці поповнюють популяцію диких качок. Цього року у заплави випустили 250 пташенят. Це на сотню більше, ніж минулого року.