Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Як у Полтаві відкликали депутатів міської ради (оновлено)

Як у Полтаві відкликали депутатів міської ради (оновлено)

 На площі біля телерадіокомпанії «Лтава» збираються прихильники та противники відкликання шістьох депутатів Полтавської міської ради. Це ті обранці, які на останній сесії приєдналися до депутатської групи «Єдність». «Реєстрація щодо відкликання депутатів міської ради проходить у синіх палатках. Після того, як ви зареєструвалися  – отримали синій мандат «Учасник зборів» і проходимо до зали», – кричить у мегафон організатор зборів Олександр Шамота 

«Реєстрація проти відклику депутатів міської ради», – кричить у відповідь йому відкликаний із міської ради депутат Денис Поліщук, який проти відкликання 

  Зібрання охороняє поліція. Реєструють учасників за наявності паспорту. Ці люди незадоволені роботою депутатів. В'ячеслав Кущинський, один із учасників зборів: «Мені не подобається те, що відбувається в місті. Мені не подобаються дороги, як місто не прибране. Не подобаються МАФи, суцільна забудова МАФів. А депутати, яких відкликають, кожен раз за це голосують». 

 А ці люди прийшли підтримати депутатів, яких хочуть відкликати. Микола Лях, проти відкликання депутатів: «Я підтримую Корнійчука. Він наш афганський депутат. І робить багато хороших речей».

 Своїх депутатів відкликають «Самопоміч», «Рідне місто» та Соціал-демократична партія. Олександр Шамота, голова фракції СДП: «Вони зрадили ті інтереси, з якими вони йшли.  По-перше голосували за МАФи, дерибан бюджету, за незаконну забудову міста». 

 Опоненти вважають збори протиправними. Денис Поліщук, екс-депутат міської ради:«Три політичні партії продавлюють незаконність. Вони намагаються як і по мені провести незаконні і нелегітимні вибори». 

 Серед тих, за відкликання кого збирають підписи, і секретар міської ради Оксана Деркач. Про своє відкликання говорить так. Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради:   «Якщо ТВК не може виконати всі вимоги тих статей, які регламентують цю процедуру, то ТВК приймає рішення про процедуру відкликання депутата» 

 Після реєстрації присутні проходять до зали засідань. Там по черзі підтримують відкликання кожного з шести депутатів.Затвердили на зборах й ініціативну групу, яка збиратиме підписи. Протокол зборів передадуть до територіальної виборчої комісії Полтави. Рішення прийматимуть там.  Серед депутатів, за відкликання яких збирають підписи, – Оксана Деркач, Тимофій Гайовий, Володимир Корнійчук, Іван Діденко, Ярослав Мартинюк та Світлана Бондарєва.