Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Олімпійський чемпіон Сергій Бубка поспілкувався з полтавською молоддю

Олімпійський чемпіон Сергій Бубка поспілкувався з полтавською молоддю

            "Олімпійський чемпіон, 35 разів установив світовий рекорд, 10 чемпіонатів світу виграв. Я виграв усе, що існувало в легкій атлетиці. Подивитися на ці титули і сказати: "та він ненормальна людина", каже олімпійський чемпіон, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.

Президент Національного олімпійського комітету розповідає про свої успіхи і про те, що спортсмен – це щоденна робота. Він та призерка Олімпіади, легкоатлетка Олена Говорова 45 хвилин розповідали про мотивацію і відповідальність атлетів. І озвучили статистику: 70% населення надихаються успіхами спортсменів. Людина, яка займається спортом, яка рухається, вона приречена дійсно на успіх. Тому що є мета, є мотивація, є сила, є здоров'я, є життєва енергія, яка приведе до успіху, розповідає призерка Олімпіади, голова комітету атлетів Олена Говорова.

Треба починати все з себе. Знаєте, хтось піднявся і пішов робити зарядку, а хтось спить до 8-ї години. Це ж перемога, маленька, але перемога над собою, над своїми слабкими місцями, каже олімпійський чемпіон, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.

Сергій Бубка говорить: спортсмену важливо оточувати себе рівними собі і мати приклад. Анастасія розповідає про людину, яка її мотивує це бабуся Анастасія Дойнікова, яка у свої 79 ходить в гори і перемагає на чемпіонатах для ветеранів.  Навчається на викладача фізичної культури, Анастасія Хандій: їй я завдячую всім тим, що в мене є. Тим, чим зараз хочу займатися, тим, що хочу навчати цьому інших. От коли ти отримуєш поразку, ти думаєш про те, що потрібно себе покращувати, потрібно не здаватися і йти до нових цілей.

Слухають олімпійського чемпіона студенти місцевих вишів, молоді спортсмени. Каноїст Олег Боровик повернувся з чемпіонату Європи. Звідти привіз "срібло".     Взяв щось для себе з розмови. Я можу з різних спортсменів брати якусь частинку для себе, що мені в подальшому буде давати свої плюси, плоди, розповідає  срібний призер Європи з веслування Олег Боровик

Наприкінці – спільне фото з чемпіоном. Сергій Бубка бажає полтавцям. Олімпійський чемпіон, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка: Бути здоровими, бути успішними! І перемагати, як себе, так і своїх конкурентів.