Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Катерина Залєвська
Катерина Залєвська

Як дожити до ранку: кременчуківці скаржаться на ресторан

Як дожити до ранку: кременчуківці скаржаться на ресторан

 Ці кадри зафільмували мешканці Кременчука. 10 років тому в їхньому будинку відкрили цей ресторан. Лариса Пілашевич, мешканка будинку: 5 років тому сюди придбали сильну концертну апаратуру. Дім наш здригнувся. Поліція – не відповідає, ресторан не реагує. Я не знаю, як ми дожили до ранку.

Шум від колонок, а ще – від витяжок та кондиціонерів. Лариса Приорова, мешканка будинку: Я виходжу на набережну, а вона гуде. Стіни тут – одна цегла і штукатурка. Це і є наша звукоізоляція.

Ресторан працює з 12-ої дня до  23-ої ночі. У період новорічних корпоративів та випускних – графік роботи змінюється, розповідають мешканці цього будинку:- Корпоративи, дні народження. Ми ніколи не знаємо, будемо спати чи ні.- Зараз я вам покажу епіцентр шуму над звуковою апаратурою ресторану.

Просили адміністрація не реагувала, говорять люди. Почали діяти через міськвиконком. Минулого року чиновники ініціювали заміри шумового навантаження.

Викликали і поліцію. Ірина Панасюк, речниця Управління патрульної поліції Кременчука: З 1 січня по 13 червня на лінію 102 надійшло 6 викликів щодо порушення тиші за провулком Дмитра Тьомкіна, 2.

Щодо самого закладу. Тут не спілкуються ані з мешканцями будинку, ані з журналістами. Керівництва на місці немає. Адміністратор закладу не виходить. Згідно із законом «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» з 22 до 8 години у закладах громадського харчування забороняються гучний спів, використання звукової апаратури та запуск феєрверків.