Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві організували свято літа

У Полтаві організували свято літа

Аніматори, клоуни, мильні бульбашки та солодощі. Свято для дітей, хворих на аутизм, організували у Полтаві. Зібрати близько двадцяти родин, в яких є малюки з таким діагнозом, вирішила БО "Зернятко".

 У міському дендропарку клоуни, мильні бульбашки та повітряні кульки. Тамара Лісовська на свято літа прийшла з онукою. Аліса - дитина-аутист. Реабілітацію проходить з двох років. Нині вона розважається разом з іншими дітьми.

"У нас дитинка така весела, комунікабельна, вона хоч і аутист, але дуже комунікабельна",- розповіла бабуся Аліси Тамара Лісовська.


 Ці малюки будують вежу з поролонових кубиків.
"Коли діти знаходяться в поролонових кубиках - це більше як розвага, але водночас вони розвиваються", - говорить співорганізатор заходу Катерина Стасовська.

А тут розмальовують пряники. "Бери зірочку і малюй", - говорить майстриня.  У свої 11 місяців Настя - фото модель. Дівчинка знялася для дитячого журналу.
"Настю, ти зірка в мене!", - говорить мама Насті.
"Це пам'ять для дитини, перш за все, а там у майбутньому може щось і вийде. Так, Настю?!", - говорить тато Насті. 

На цій локації роблять аквагрим. Брати Єрьоменко перевтілилися у Бетмена та Спайдермена. Марк каже: полюбляє мультфільми про супергероїв
"У мене він конструкторний є. Він добрий". - говорить Марк.
Свято літа відвідали близько 20 родин, які мають дітей, хворих на аутизм.

"Щоб вони розуміли, що вони такі самі діти, як всі інші. І для них організовуємо такі самі свята, як для всіх інших", - говорить організаторка заходу Людмила Іващенко.
Такий захід організували для дітей-аутистів вперше. До нього долучилися усі охочі.