Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

Жителі села Тахтаулове перекрили дорогу (оновлено)

Жителі села Тахтаулове перекрили дорогу (оновлено)

Шлях Полтава-Суми. Тут зібралисямешканці навколишніх сіл, яких не влаштовує стан дороги.Богдан Дмитренко щодня їздить цією дорогою. Каже: водії через вибоїни пробивають колеса. Богдан Дмитренко, мешканець с. Жуки:  Тут дорога стала непроїзною. За 10 тисяч кілометрів, що я проїхав з лютого-місяця, в мене знову ходову потрібно робити. Це 4 тисячі гривень. У мене вже така думка: може їздити на таксі, чим користуватися своєю автівкою.

За рік пробив декілька скатівта пошкодив ходову автомобіля – говорить водій Олександр Гаврилко: Ми водії страждаємо. Страждають люди, які  на даний момент стоять, скаржаться всі. Їх також можна зрозуміти: комусь в лікарню. Але ми, що крайні?

Ця ділянка дороги – на балансі міськвиконкому, каже голова сільської ради. Олена Кравцова, голова Тахтаулівської  сільської  ради:Зробили проектно-кошторисну документацію. Обіцяли зробити ремонт до жовтня-місяця. Але ви бачите, що вже рік пройшов – ремонті роботи ніякі не виконуються, тому люди обурені. Вирішили нагадати про цю нагальну потребу.

Заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Костянтин Малько на зв'язок не вийшов.Ми надіслали інформаційний запит до управління житлово-комунального господарства. Голова Тахтаулівської  сільради Олена Кравцова говорить: якщо дорогу не відремонтують, люди знову вийдуть на мітинг.