Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

У Полтаві відбувся етап чемпіонату України з тріатлону

У Полтаві відбувся етап чемпіонату України з тріатлону

Ось тут, у Прирічковому парку спортсмени з різних регіонів України готуються до змагань. Євген Пінчук, триатлет (м. Харків): Ми вибігаємо з води, треба стрибнути у велотуфлі відразу. Я їх лишаю тут. Відразу вдягаємо шолом – безпека понад усе. Хапаємо велосипед і вибігаємо. Після лінії посадки можна сідати і їхати далі. Проїхали 20 кілометрів. Повертаємось, лишаємо тут велосипед. Перевзуваємось в бігове взуття. Вибігаємо, ще 5 кілометрів і потім фініш, медалька і гарний настрій.

Розпочинають спортсмени із запливу на 750 метрів. Киянка Юлія Білоус вдягає гідрокостюм. Юлія Білоус, триатлетка (м. Київ): У ньому тепліше. Вода дозволяє. Сьогодні 21 градус. Можна до 22-х. Після вдягати не можна – жарко буде.

Першими на старт виходять любителі. Їх близько 240-ка. Після запливу спортсмени пересідають на велосипеди. На дистанції їх підтримують вболівальники. Серед любителів найшвидшим у спринті став дніпровець Святослав Цветков. Його час  1 година, 1 хвилина і 10 секунд.  В естафеті – найшвидший Сергій Кірчик  із Кременчука. Він здолав дистанцію майже за годину. Максим Кривенко, директор перегонів: Приємно, що та кількість спортсменів яку ми зібрали серед любителів та спортсменів, це можливо найбільша в Україні серед усіх стартів які відбуваються.

Такі змагання у Полтаві проводять другий рік поспіль.