Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Полтавський футбольний клуб "Ворскла" зібрався після місячної відпустки

Полтавський футбольний клуб "Ворскла" зібрався після місячної відпустки

До стадіону імені Бутовського півзахисник Ігор Пердута приїхав сам. Говорить: за місяць встиг відпочити.  Ігор Пердута,грає за "Ворсклу": З дружиною, з дитиною, з кумами були в Туреччині. Хотілося, звичайно, трохи більше, але ми розуміємо, що попереду у нас дуже багато роботи. І дуже важкий сезон буде.

Денис Васін каже: обрав культурний відпочинок, подорожував Європою.Денис Васін, грає за "Ворсклу": Я повертався додому в Одесу. Пару днів провів там. Потім поїхав в Італії, у Флоренцію. Відпочив, набрався сил і тепер із задоволенням повернувся в Полтаву, радий всіх побачити. І збираємося добре попрацювати, бо це буде складний сезон.

Денис Васін обіймається з масажистом. Молодий легіонер з Грузії Андро Гіоргадзе приїхав разом з друзями Гончарем і Кадимяном. Останній відновлюється 2 місяці після травми. Відпочивав вдома в Харкові. На відміну від нього, капітан Чеснаков з колегами провів відпустку на морі. Володимир Чеснаков: Емоцій чимало після відпочинку, оскільки Микита, старший син, навчився плавати. Ми з ним з пірсу стрибали в море. Мама звичайно була в шоці.

            Капітан Чеснаков після переможного матчу 20-го травня вболівальникам обіцяв тиждень святкувати. Нині розповів, чи стримав слово. Володимир Чеснаков: Не пив, тиждень не пив. Це так тоді, на емоціях сказав. Думаю, якщо ми так само віддаватимемося на полі, а з трибун так само підтримуватимуть вболівальники, то успіхи будуть дуже непогані!

Володими Чеснаков каже: на команду чекає складний сезон, зокрема  Ліга Європи у вересні. Наставник Василь Сачко прокоментував підготовку команди. Василь Сачко, головний тренер футбольного клубу «Ворскла»: 10 днів ми працюємо в Полтаві, потім вилітаємо в Словенію. Маємо кілька спарингів – 1 тут і 5 в Словенії.

            Розмова з керівництвом, а після – пробіжка на заміській базі під Полтавою. Перший контрольний поєдинок "Ворскла" проведе з "Дніпром-1" 24-го червня.