Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Полтавці переграли Данію 7:0

Полтавці переграли Данію 7:0

Україна виграла у Данії 7:0. У Полтаві відбувся міжнародний матч  відбір до чемпіонату Європи серед глухих. Національна збірна у своїй групі перемогла Іспанію з рахунком 4:0 і нині вдома обійшла Данію  7:0. Грали на стадіоні "Локомотив". Нагадаємо, тренує дефлімпійську збірну України полтавець Олександр Верещака. Цього разу грали в нацзбірній семеро земляків. Перемога забезпечила українцям вихід до фіналу чемпіонату Європи, що наступного літа відбудеться в Греції.

Олександр Верещака, тренер команди України:- Ми показали свою майстерність найвищого ґатунку сьогодні! Результат говорить сам за себе  7:0. Путівку вибороли до чемпіонату Європи в Греції. Наразі команда оновлюється  зміна поколінь. Тому сподіватимемося, що вийдемо на найвищий рівень у підготовці до чемпіонату Європи. Дефлімпійськими чемпіонами були, тому наша мета  стати чемпіонами Європи!

Тренер команди Данії: - Дуже важко було! Грати проти однієї з найсильніших команд світу. На мою думку, найкращі команди  це Туреччина, росія та Україна. Сьогодні опонент показав найвищий рівень гри, ви сильніші набагато! Мої здалися в останні 10 хвилин матчу, а старалися всього то .. тільки на початку гри. Окей, якби 0:4 програли, але пропустити тричі за 10 хвилин  це вже неподобство. Чи чесно, що ми з нулем програли? Так! Може, один могли забити, але так, все чесно  наш результат це нуль.