Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

У Полтаві розпочався чемпіонат області з пауерліфтингу

У Полтаві розпочався чемпіонат області з пауерліфтингу

На обласний чемпіонат із класичного пауерліфтингу приїхали спортсмени з усіх районів Полтавщини. Загалом більше сотні учасників.  

Юлія Гордієнко, президент федерації пауерліфтингу Полтавської області: Є категорії, які підв’язані до юнаків та дівчат. Це вага від 36 до 120 кг. Дорослі виступають в категорії від 52 кг і понад 120.

Тренер з Нових Санжар готує свою підопічну перед вправами. Юрій Стрюк, тренер-викладач (Нові Санжари): Юнаків привіз і одну дівчину. У них задача проста – виконати все до чого готувалися на 100 відсотків. І бажано перевиконати.

Тренер з Диканьки спостерігає за виступами конкурентів. Ігор Рашоянц, тренер ДЮСШ (Диканька): У цьому році мали їхати на чемпіонат Світу, але у нас не було закордонного паспорту.  Ми через такий нюанс не поїхали.

Серед суддів чемпіонату Дарія Бражник – діюча чемпіонка Європи. Дарія Бражник, суддя: Ніяких поблажок не буде. Це відбір на Україну і треба показувати як буде там.

Змагання в обласному центрі тривають протягом дня. Кращі спортсмени представлять область на всеукраїнському етапі змагань.