Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Підкорити Шварценеггера планує полтавка Вікторія Погрібняк

Підкорити Шварценеггера планує полтавка Вікторія Погрібняк

Вікторія Погрібняк: За столиками п'ють каву, хтось п’є пиво, зранку до вечора. І коли проходжу я, помічаю, що люди перестають розмовляти. Розвертаються і говорять "дивись, якам дівчина пішла"! Якщо чесно, мені це приємно. Мені подобається те, що я роблю! Мені подобається моя форма. Хотілося, щоб в нашому місті люди більше і більш масово займалися спортом!

Це полтавська спортсменка Вікторія Погрібняк. 5 років тому почала брати участь в конкурсах і чемпіонатах. Говорить: тоді призових місць не було. Днями повернулася з Польщі, де отримала кубок за перемогу в категорії women's physique. За 2 тижні до цього її визнали найкращою в Європі. Вікторія Погрібняк: Мені сказали, що я переросла bodyfitness. Я спробувала себе в категорії women'sphysiqueі не жалкую.

Після змагань три дні відпочинку і знову до роботи. Зараз Вікторія пропрацьовує м'язи спини. Вікторія Погрібняк:  повинні бути яскраво виражені пропорції: тобто тонка талія і V-подібна спина. Далі нижня частина тіла. Вікторія Погрібняк: Добре мати накачану попу, але треба не забувати розвиватися гармонічно. Дівчина, яка йде по вулиці, струнка, підтягнута, випрямлена ‑ це дуже гарно.

Крім того Вікторія сама тренує і мотивує розвиватися у спорті. Вікторія Погрібняк: я не можу сказати, що я ідеальна. Завжди є над чим працювати. Я також не зупиняюся на досягнутому. Я налаштована з кожним разом покращувати свою форму. Поки набирає масу, має одне силове тренування на день. Плюс кардіотренування. Останні 3 місяці підготовки до змагань працюють над деталізацією м'язів. До змагань – 2 тренування на день. За словами Вікторії, важливий етап підготовки – сон.

Вікторія Погрібняк: Наш організм відновлюється в період сну. Дуже важливо поспати не менше 7 годин. Це мінімум. Раціон – по 5-6 прийомів їжі на день, регулярно. Вікторія Погрібняк: Кожного дня з контейнерами, зранку чи звечора готую на цілий день собі їжу ... А тренер Віки і за сумісництвом чоловік часом дозволяє їй відходити від правильного харчування.

Андрій Мироненко: У мами був день народження, спекла їй торт, вона його з'їла. І клієнтки подарували також великий торт "Віка ‑ чемпіонка", також майже сама з'їла. Андрій мотивує і підтримує Віку, часом виганяє її з зали. Андрій Мироненко:  Тому що тренується 6 днів на тиждень. Класична схема 3+1 не діє ‑  тобто 3 дня тренувань, 1 день відпочинку. Буває, що відпочинок викидає, бо перед важливими стартами треба готуватися. Незабаром світові змагання ArnoldClassic, готується. Трохи жалію її, але не спрямовую, той період уже пройшов.

В планах тренера Андрія та найкращої в Європі Вікторії – стати про-атлеткою і виступати на професійному рівні світових змагань.