Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Прокуратура програла суд щодо знесення прибудови на Соборності, 31

Прокуратура програла суд щодо знесення прибудови на Соборності, 31

Прокуратура програла суд щодо знесення прибудови на Соборності, 31. А суддя Господарського суду області зняв заборону на будівельні роботи. На судове засідання вдруге не з’явилися представники Полтавської міської ради. За словами відповідача ТОВ «Старнайт» Галини Марченко, дозвіл на проведення робіт надало Управляння з питань містобудування та архітектури виконкому Полтавської міськради. Розгляд справи почали з уточнення позовних вимог прокуратури: на думку позивача прибудова біля колишнього кінотеатру Котляревського ‑ порушення інтересів держави щодо охорони культурної спадщини
Володимир Харенко, прокурор: «Господарським судом Полтавської області було оголошено вступну результативну частину ухвали, згідно якої суд не вважає даний спір не є в порядку вирішення господарського судочинства. Водночас судом було заявлено що позовні вимоги прокурора підлягають вирішенню в порядку адміністративного судочинства. Прокуратура з ухвалою не погоджується й буде оскаржувати в апеляційному порядку»

Рішення можна оскаржити в Харківському апеляційному господарському суді. Представники прокуратури зазначили, що скористаються цим правом. Подробиці дивіться у наступних випусках новин.