Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лідія Ритченко
Лідія Ритченко

Іноземні волонтери викладають у Полтаві китайську, англійську та арабську мови

Іноземні волонтери викладають у Полтаві китайську, англійську та арабську мови

Волонтерка Кін Чу приїхала з рідного Китаю і нині проводить заняття у полтавському педуніверситеті. Кін Чу, волонтерка з Китаю: Викладаю два рівні англійської мови плюс іще рідну китайську мову. На першому занятті розповіла як правильно будувати речення, як краще висловлюватися. Обговорювали різні життєві ситуації. Волонтерка навчатиме студентів китайській та англійській наступний місяць. Розповідає, нині знайомиться з містом, приймає її полтавська родина.

Кін Чу, волонтерка з Китаю:Host Family, тобто родина, яка приймає, водить мене до кафе та ресторану. Там спробувала місцеву їжу. В цирку були, дуже сподобалося.

Студентці Марії Басюк цікаво пізнати культуру та мову інших країн. «Я хочу спілкуватися з іноземцями на вільній мові, ось для мене це саме важливе чому я прийшла сюди» - розповідає студентка полтавського педуніверситету  Марія Басюк.

На час проекту полтавські сім’ї відгукнулися поселити іноземних волонтерів у себе вдома. «Усі почали розповідати, от записуйтеся, реєструйтеся тому, що так цікаво буде. Акцентувалося на масштабності, щоб залучити більшу кількість менталітетів» - розповідає керівник проекту Languageschool, Богдан Гутиря.

Проект «Language school» ще організують взимку та наступного року, залучивши більше країн та мов.