Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

У Полтаві мешканці близько двох десятків будинків залишилися без гарячої води

У Полтаві мешканці близько двох десятків будинків залишилися без гарячої води

За кермом екскаватора машиніст Анатолій більше двох годин. Визначали, де йде витік, де порив труби. Далі ніяк копати через кіоски, говорить Анатолій Волошин, машиніст екскаватора

Під кіосками, про які говорить Анатолій,  проходить магістральна теплова мережа.Минулої суботи виник порив трубопроводу. без водопостачання залишилися мешканці 25 будинків, обласний перинатальний центр та поліклінічне відділення 4 міської лікарні, розповідає Володимир Пасічко, головний інженер«Полтаватеплоенерго»

Лідія Василівна мешкає в одному з будинків, в якому нині немає гарячої води. Лідія Білич, мешканка будинку, у якому немає гарячої води: В каструлі нагріли, в тазку розвели, як завжди. Оце і все.  Аби відремонтувати порив теплової мережі потрібно знести ось ці кіоски, які встановлені без погодження «Полтватеплоенерго», або перенести самі комунікації.

За допомогою спеціального пристрою начальник лабораторії «Полтаватеплоенерго» Андрій Глянцев визначає, де саме потрібно копати екскаватору.  Зменшується сигнал, відходжу від теплосітки далі. уточнюємо місце теплових мереж, які закладали 20-30 років тому для того, щоб зайвий раз не демонтувати …кіоски, каже  Андрій Глянцев, начальник лабораторії «Полтаватеплоенерго» Продавчиня Марина не знає, що кіоск, в якому вона працює, мають знести. Марина Джос, продавчиня кіоску: Сусідній кіоск переносять. А ми поки що на  місці.

За словами головного інженера «Полтаватеплоенерго» Володимира Пасічка. якщо торговельні павільйони на ринку приберуть, гаряча вода у мешканців з’явиться за два дні. Однак замінювати потрібно повністю теплову мережу. Для цього мають демонтувати всі кіоски.