Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Суд відмовив прокуратурі у знесенні прибудови біля колишнього кінотеатру Котляревського

Суд відмовив прокуратурі у знесенні прибудови біля колишнього кінотеатру Котляревського

Біля будівлі колишнього кінотеатру Котляревського будь-які прибудови заборонені законом, каже прокурор Володимир Харенко. «Ми представляємо інтереси держави щодо порушення саме у сфері охорони культурної спадщини. І ми вимагаємо знесення самочинного будівництва саме через ці порушення», - говорить Володимир Харенко, прокурор

Адвокат підприємства-забудовника «Старнайт» Галина Марченко говорить: у жовтні минулого року товариство отримало висновок Харківського дослідного інституту судових експертиз. «Де зазначено, що все, що там робили  ТОВ «Старнайт» – це є не капітальні споруди, а тимчасові споруди», каже Галина Марченко, адвокат товариства «Старнайт»

Вдруге на судове засідання не з’явився позивач – представник Полтавської міськради. Адвокат Галина Марченко говорить: дозвіл на проведення будівельних робіт надавав міськвиконком. «Даний орган – саме це Управління містобудування та архітектури видає паспорти прив’язки. Будь-які дії на території, яка нами орендована: чи винесення столиків, чи встановлення тимчасової споруди, ми можемо робити тільки тоді коли нам дали паспорти прив’язки»

За ухвалою обласного господарського суду, міській прокуратурі відмовили у знесенні прибудови біля будівлі колишнього кінотеатру. «Водночас судом було заявлено, що позовні вимоги прокурора підлягають вирішенню в порядку адміністративного судочинства. Прокуратура з ухвалою не погоджується й буде оскаржувати в апеляційному порядку»

За оскарженням прокуратура звернеться до Харківського апеляційного господарського суду.