Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Монетизувати пільги на проїзд у Полтаві поки що не будуть

Монетизувати пільги на проїзд у Полтаві поки що не будуть

Монетизувати пільги на проїзд у Полтаві поки що не будуть. Пільговики їздитимуть у громадському транспорті і надалі безплатно. Натомість підприємствам відшкодовуватимуть гроші. У червні перевізники отримають понад 400 тисяч гривень за пільговиків. Відповідне рішення ухвалили на засіданні міськвиконкому. Таким чином, міська влада за травень відшкодує більше 2 тисяч квитків кожному маршрутному тролейбусу й автобусу, який передбачає пільговий проїзд.

«Пільги є, пільги затверджені на рівні держави, але ці повноваження держава переклала на місцеві бюджети. Якщо рада приймає таке рішення, то звичайно відшкодовується. На сьогодні ми голосуємо про відшкодування витрат у даному випадку Тролейбусному управлінню», - розповіла секретарка Полтавської міської ради Оксана Деркач

Нагадаємо, у травні Кабмін ухвалив Постанову про монетизацію пільг на проїзд. Згідно з цим рішенням пільговики у громадському транспорті їздять безплатно.Тобто люди замість безкоштовного проїзду будуть отримувати гроші, якими розплачуватимуться.