Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві ветеран АТО вирішив реабілітувати бійців з допомогою масажу

У Полтаві ветеран АТО вирішив реабілітувати бійців з допомогою масажу

Це боєць полку «Азов» Артем Павлов. З війни повернувся з пораненнями. Разом із товаришем вирішив започаткувати програму реабілітації за допомогою масажу. Під час АТО Микола в АЗОВІ також займався масажними практиками, а я займався іншим, бо в мене не вистачало часу», - розповів Артем Павлов.

Артем пішов на Схід України добровольцем восени 2014-ого. Виходив з Іловайського котла та брав участь в Широкинській операції. Каже, про фронтові будні нагадують ось ці прапори на стінах. «Це прапор мій особистий він зі мною був у боях, тут написи моїх побратимів, з якими я проходив службу

Нині Артем допомагає атовцям – практикує масаж. Особливість сеансів в тому, що воїни АТО та сім’ї загиблих бійців можуть прийти на процедуру безкоштовно.  «Масаж показаний при певних захворюваннях, але ще дозволяє розслабити людину та достукатися до її комплексів», - розповів Артем Павлов. Попри те, що Артем має навички, продовжує освоювати нові масажні прийоми.

«Я ще тільки вчуся цим займатися, але певні елементирозумію», - пояснює масажист. Проходить курс реабілітації атовець Дмитро ЮденкоДва переломи. Ті порушення, які в мене є і я звичайно проходив реабілітацію, але полегшити стан можна тільки так.

Масажист планує розширювати свою діяльність та вчитися на реабілітолога.