Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

Золоті медалі та тренування двічі на день – 13-річна полтавка розповіла про плавання

Золоті медалі та тренування двічі на день – 13-річна полтавка розповіла про плавання

Марія Дьяченко, чемпіонка України із плавання: Мене віддали батьки на плавання, щоб якесь хобі було. І далі я почала плавати.У мене улюбленого стилю немає, я плаваю всім. Але найкраще мені плавати 200-комплекс. Це всі стилі по 50 метрів.

Я тренуюся два рази в день. Перше тренування о сьомій ранку, а друге о 15:15.  Втомлююся я сильно. Приходжу додому, їм і лягаю спати .

Зоя Мороз, тренерка Марії:  По-перше, дуже складно психологічно. Встати рано, за будь-якої погоди. Потім ще треба не забувати про навчання.

Марія Дьяченко, чемпіонка України із плавання: Чемпіонка України, кандидат у майстри спорту. У мене дуже багато медалей із України .

Я для того, щоб стати переможницею, тренуюся, не зважаю ні на що, навіть якщо щось болить, температура. Я все одно йду на тренування (3-05).

Зоя Мороз, тренерка Марії:  Маша за характером складна. Але в той же час вона запальна і наполеглива. Вона вміє збиратись, змушувати себе досягати поставлених цілей (0-48).

Марія Дьяченко, чемпіонка України із плавання: Виповнити майстра спорту, поїхати на чемпіонати світу, Європи, а там – на олімпійські ігри