Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Футбольний клуб «Полтава» оголосив про розпуск команди

Футбольний клуб «Полтава» оголосив про розпуск команди

Футбольний клуб «Полтава» оголосив про розпуск команди. Футболісти й тренери мали зібратися сьогодні на своїй базі після відпустки і почати підготовку до виступів у Прем'єр-лізі, куди колектив вийшов за підсумками попереднього сезону. Однак збори не відбулися. А інформацію про розпуск команди підтвердили у прес-службі. Причина – «Полтаві» не дозволили грати на їхньому стадіоні «Локомотив». Рішення про це прийняли на засіданні відповідного комітету Федерації футболу України.

Геннадій Прокопович, голова комітету стадіонів та безпеки Федерації футболу України: - Заборонили рішенням комітету проводити матчі на стадіоні Локомотив. По-перше, не прибув ніхто з представників клубу, з інших клубів усі прибули, кого розглядали. По-друге, отримали вчора листа від ФК Полтава, що ми не можемо виконати всі вимоги, котрі ставляться комітетом... Основна вимога – немає освітлення зовсім і немає підігріву. Але підігрів – це на осінь-зиму, а якщо немає освітлення, то немає трансляцій, що є обов'язковою вимогою для телебачення. І він написав, що не може забезпечити.

 Раніше футбольний клуб «Полтава» неодноразово погрожував знятися з чемпіонату Першої ліги. Турнір у Премєр–лізі має початися у липні.