Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

Адаптуватися до соціуму ветерану АТО допомогло малювання

Адаптуватися до соціуму ветерану АТО допомогло малювання

 У нас тут губиться небо і вода. Це те, що поєднує в моїй уяві наш світ.  Малювати Олекса Коба почав, відколи повернувся з війни на Сході України. після повернення кожна людина опиняється у стані викресленого соціумом. Бо вона не може знайти тих дотиків, які були раніше і сприймає світ дещо вороже, сприймає світ сірим, говорить  Олекса Коба, автор виставки «Втеча з мряки»

На виставці автор презентував близько сорока картин. Свій стиль малювання Олекса називає експресіонізмом. Працює з акрилом та олією. Одного ранку прокинувшись, я зрозумів, що так само, як мені потрібно їсти, спати, займатися якоюсь роботою, я зрозумів, що мені потрібно піти й купити фарби. І так все почалось. Олекса довго не наважувався показати свої роботи загалу. Умовила його подруга.

 Для багатьох ветеранів АТО це може стати дороговказом, в якому напрямку рухатися. Це може бути не обов’язково малювання. Це може будь-що. Але внутрішнє бажання – це надзвичайно важливо, говорить Олександра Сиротенко, подруга Олекси Коби

Підтримала захоплення брата і сестра Олена. це є самореалізація,  самовираження, допомога іншим. Коли людина творить і робить це щиро, показує свої відчуття іншим людям, це допомагає іншим більше усвідомлено жити,каже Олена Бардакова, сестра Олекси Коби.  Картини Коби  можна придбати. Частину коштів із продажу автор передасть на соціальні ініціативи, рештою реалізує майбутні творчі проекти.